دو باره فصل انتخابات رسید و دوباره سر و کلّۀ گروههای خلق الساعۀ پیدا شد. باز انتخابات شد و باز شعارهای مشمئز کنندۀ تکراری و عرض اندام ابن الوقت های رسانه ای، دانشگاهی، کارگری، صنفی، هنری، بی هنری! و باز سایۀ فضای ت زدگی بر زندگی مردم این دیار.

اما من شخصاً هیچ وجاهتی برای این جناح و آن حزب و آن جبهه قائل نیستم. نه ادعای آن ها را می پذیرم و نه شعارهایشان را باور می کنم. راستش را بخواهید من جریان اصلاح طلب و کارگزاران را شیطانی تر از شیطان می دانم و گروه های موسوم به اصولگرا و جبهۀ پایداری را فرعونی تر از فرعون می پندارم. کارگزاران و اصلاح طلبان را مصداق بارز نفاق فکری و عملی و عمله های آمریکا و انگلیس می دانم و مردان و ن جناح اصولگرا و جبهۀ پایداری را نمونۀ کامل خشک مغزی و بی درایتی و شگی و بی عرضگی و درجا زدگی می شناسم. من شخصاً بزرگ و کوچک و پیر و جوان و پیدا و پنهان این گروها را دیده ام. هرچه از منیّت و خریّت و کثافت و خباثت و پلیدی و پلشتی و دریوزگی بخواهید در نهانخانۀ این گروه ها نهفته است. تنها چیزی که در نیت و رفتار و گفتار این گروهها دیده نمی شود، خدا و اخلاص و تعهد است و تنها گمشده ای که این مدعیان بهانه جو به دنبالش نیستند، ارزش های الهی و احترام به رأی مردم است.

بیمناکم برای آن دسته از نامزدهای جوان و غیرتی تهران که شاید از سر وظیفه و دلسوزی وارد گود انتخابات شده اند، اما چه بخواهند یا نخواهند مجبورند برای ورود به عرصۀ قانونگذاری بر چلۀ کمان شکستۀ یکی ازهمین جناح های نانجیب بنشینند و ننگ پادویی و عدم استقلال ی را تا پایان دورۀ نمایندگی برای خود نهادینه کنند. و ناراحتم برای مردم خوب تهران که علی رغم جایگاه ام القرایی شان، فرصت مطالعه و شناخت 1453 نفر کاندیدا را ندارند و عملاً نمی توانند خوب و ناخوب و غیرصالح و صالح و اصلح را از یکدیگر تفکیک کنند. در نتیجه مجبورند که یا از حق خود بگذرند و در انتخابات شرکت نکنند و یا ناگزیرند بر مبنای سلیقۀ همین جناح های بی سلیقه و دغلباز، عمل کنند و یا به اعتماد لیدرهای «خودحق پندار حزبی» کاندیداهای نشان شدۀ آن ها را به صندوق های رأی بریزند.

اما من، رأی ندادن را بیش از هر چیز، خیانت به دین و کشورم می دانم که خون بسیاری از عزیزان این مرز و بوم به پایش ریخته شده است. پس با افتخار و به عنوان وطیفه دینی و ملی در انتخابات شرکت خواهم کرد. با این تفاوت که بی اعتنا به سرلیست ها و زیر لیست های حزبی و جناحی و باندی، واجدین شرایط را شخصاً انتخاب و به صندوق خواهم انداخت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Corey بهداشت Shawn Ashley David کسب درآمد از اینترنت rimut شبونی مدرسه نمونه بعثت کوهدشت