هنوز، معنی تصمیم اشتباه و خطای عامل انسانی در سقوط هواپیمای اوکراینی را نمی فهمم. هنوز این حرف ها برای من قابل هضم نیست و باورش هم برای من سخت است! من صحبت های سردار حاجی زاده عزیز را فقط نوعی عملیات استشهادی می دانم که شجاعانه مایه گذاشته و آبرویش را به پای  آرمان شهدا و حفظ امنیت ملی کشور قربانی کرده است. شهادتت مبارک سردار.

من یقین دارم که در آینده ای نه چندان دور پرده ها کنار می رود و مقصران اصلی این حادثۀ تلخ، بی آبرو می شوند. به نظر من، عاملان واقعی این حادثۀ غمبار همان هایی هستند که پیروزی مقاومت اسلامی را بر نمی تابند و ادامۀ حیات ی شان را در بحران آفرینی و نا امن کردن جامعه می دانند.

پ.ن:

1. هروقت راز فیلمبرداری آنلاین از حادثۀ سقوط هواپیمای اوکراینی برملا شد و هر وقت دلیل کلیر نشدن آسمان کشور در آن شب مشخص شد، عامل انسانی این ماجرای ناگوار هم معرفی می شود.
  2. شرح جهالت و حماقتِ کسانی که به بهانۀ همدردی با خانوادۀ جانباختگان سقوط هواپیما، علیه امنیت و اقتدار ما شعار دادند و عکس شهید گرانقدر سردار قاسم سلیمانی را پاره کردند. بسیار غم انگیزتر از اصل حادثه است. کاش به عنوان یک دانشجوی امیرکبیری بتوانند خود را بهتر بفهمند وکمی از جهل شان فاصله بگیرند.
  3. دیشب تمام وقت با جماعتی درگیر بحث و جدل بودم که سینه هاشان بوی کینه می داد و سرسختی هایشان رنگ جهالت داشت! و خلاصه دریغ از یک اپسیلون درک ی یا عِرق ملی در گفتار و رفتار این جماعت!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Susan تفریح سالم setayesh raoufi Derrick میلان بابااحمدی تهوّع معرفی جاذبه های توریستی کشورهای مطرح در گردشگری پیچک افرا اتوبار کرج